Black Friday 2022: největší slevy roku!

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Co znamená Black Friday na Lounge by Zalando

Výprodej, který se proslavil natolik, že téměř v každé zemi zůstává ve svém originálním názvu - Black Friday. Black Friday je speciální slevová akce, která se do celého světa dostala ze Spojených států a nyní můžete i vy užít speciálních slevových nabídek, které nemají obdoby, a to během Black Friday 2022!

I přes to, že jsou zákazníci outletu Lounge by Zalando zvyklí na nabídku prémiových značek, obrovské slevy a nejnovější módní trendy nepřetržitě, naše slevové nabídky Black Friday vám nabízí široký výběr módy top značek, a to za ještě nižší ceny než obvykle. 

CZ_App

Široký výběr dělá Black Friday 2022 zajímavějším

Hledáte perfektní vánoční dárky nebo outfit ke štědrovečerní večeři? Na Lounge by Zalando najdete klasiku i nejnovější trendy a také bezmeznou inspiraci. Naše kabelky, boty a doplňky mohou potěšit blízké nebo doplnit váš oblíbený outfit a zajistit tak, že váš šatník bude připraven na každou příležitost. 

Využijte nejnovější slevové nabídky Black Friday a oblékněte vás a vaši rodinu ve velkém stylu, a to už na tuto zimu. Užijte si naše slevy na značky jako Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein a UGG a mnoho dalších, a to za akční ceny!

K ještě pohodlnějšímu a výhodnějšímu nákupu si stáhněte naší aplikaci Lounge by Zalando, která vám mimo jiné přinese i mnoho dodatečných slevových kódů a speciálních nabídek!

Zalando Lounge aplikace
  
Zalando Lounge aplikace

Top značky za zlomek ceny během Black Friday 2022!

Black Friday je pro vás skvělou příležitostí také co se trendů týče. Nejnovější módní kousky si můžete v našem nákupním klubu pořídit mnohem levněji a výhodněji, zvlášť pokud využijete akce Black Friday. Naše nabídky se neváží pouze na starší kolekce, ale také na kolekce úplně nové. Díky své unikátnosti však mohou tyto kousky rychle zmizet, dávejte proto pozor, aby vám ten váš vysněný model neunikl před nosem. 

Black Friday 2022 na Lounge by Zalando!

Co znamená Black Friday pro nakupující? Nejprve můžete očekávat nabídky, které jsou výhodnější než obvykle. Obchody se otevírají dříve a zavírají se později. Internetové obchody připravují další slevové kódy a exkluzivní prodejní kampaně. Supermarkety obvykle praskají ve švech a ti, kteří hledají slevové nabídky na značky jako adidas, Swarovski nebo Massimo Dutti se radují. Ve vzduchu je směsice vzrušení a nervozity. Koneckonců, Vánoce jsou blízko a výběr vánočních dárků není ten nejjednodušší úkol. Je ale zbytečné dárky hledat v tak nervózní atmosféře, proto je třeba si i tyto dny užít v klidu, pohodlí a hlavně bezpečně z domova!

Naštěstí internet přichází s pomocí - pohodlí při hledání nejlepších slevových nabídek a dárků bez opuštění útulného domova je k nezaplacení. Proto by toto speciální páteční ráno měla být stránka Lounge by Zalando první stránkou s Black Friday nabídkami, kterou si v tento Černý pátek prohlédnete!

Nakupujte i nyní produkty oblíbených a prémiových značek se slevou až 75 %*!