Nakupujte cestovní kufry levně, a to s až 75%* slevou!

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Praktické kufry levně na Zalando Lounge

Na Zalando Lounge najdete vše, co potřebujete. V našich slevových nabídkách nabízíme nejen levné kufry na cestování. Mrkněte do naší nabídky a nakupte cestovní kufry levně – se slevou až 75 %*.


V online outletu Zalando Lounge najdete produkty většiny módních značek, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších za zlomek ceny!

Ke slevovým nabídkám


levné kufry


Cestování nebylo vždy tak snadné jako dnes. Kufry se vyráběly z masivního dřeva, nezřídka byly opatřeny těžkou konstrukcí ze železa. Takový kufr se podobal spíše truhlici a byl hodně těžký, i když byl zrovna prázdný. V porovnání s těmito archaickými pomůckami vypadají moderní kufry jako high-tech zařízení. Jsou lehké, ale zároveň hodně pevné. Kromě hlavního úložního prostoru mívají i několik dalších praktických kapes. Zaregistrujte se na Zalando Lounge a nakupujte cestovní kufry levně. Všichni členové našeho online outletu mohou využít pravidelné slevy až 75 %*.

Levné kufry a jednotlivé materiály

Na Zalando Lounge si můžete vybrat nejen mezi plastovými a látkovými kufry. Plastové, takzvané skořepinové kufry, poskytnou vašim věcem dokonalou ochranu během cest. Nezřídka jsou opatřeny zabudovaným zámkem a lze je snadno čistit a omývat. Tyto kufry ale mohou praskat a oprava není snadná. Látkové kufry mají větší trvanlivost a najdete v nich také spoustu chytrých kapes a oddělení. Látkový povrch lze relativně snadno opravit, naopak čištění tak snadné už není. Jakému kufru byste dali přednost vy? Staňte se členy nákupního klubu Zalando Lounge a připravte se na krátké i delší cesty. Levné kufry z naší značkové nabídky vám pomohou překonat všechny nesnáze.


Na Zalando Lounge se nakupováním budete opravdu bavit! Akce a výjimečné slevy jsou k mání denně, a to skrze naše slevové nabídky na prémiové značky!

Ke slevovým nabídkám


Kufry levně – na kratší výlety i mezikontinentální lety

Pro jakou velikost kufru se rozhodnout? To záleží také na tom, kam se chystáte. Pokud plánujete letět letadlem a chcete si pořídit levné kufry do letadla, měli byste si nejdřív prostudovat pravidla týkající se přepravy zavazadel u konkrétní letecké společnosti. Všechna letecky přepravovaná zavazadla musí splňovat jisté hmotnostní a rozměrové limity. Pozor, každé kilo navíc se počítá. Cestujte pouze s takovým zavazadlem, které dokážete bez problémů unést. Vyberte si svůj nový cestovní kufr z nabídky Zalando Lounge. Zaregistrujte se v exkluzivním nákupním klubu a nakupujte kufry levně, batohy se slevou a další cestovní doplňky – vše se slevou až do výše 75 %*.


kufry levně


Cestovní kufry levně – co byste měli zohlednit při výběru?

Levné kufry s kolečky, nebo bez? Cestovní kufr s kolečky mnozí cestovatelé pokládají za dokonalý vynález. Kufr se dvěma kolečky je nestárnoucí klasikou. Kolečka jsou zabudována do kufru, a je tedy menší pravděpodobnost jejich poškození. S takovým kufrem ovšem můžete pohodlně manipulovat pouze ve dvou směrech – dopředu nebo dozadu. To kufr se čtyřmi kolečky se ovládá mnohem snadněji a je i o něco stabilnější než jeho dvoukolečkový konkurent. Pokud budete vybírat cestovní kufry levně, věnujte pozornost také jejich designu – barvě a celkovému provedení. Doporučujeme vybírat výrazné levné kufry, které pak snadněji identifikujete, například v kupě dalších zavazadel na letišti. Získejte kufry levně na Zalando Lounge! Staňte se členy našeho prémiového nákupního klubu a vybírejte z nabídek módního oblečení a různorodých doplňků. Pro členy našeho online outletu připravujeme pravidelné slevové akce, díky kterým můžete nakoupit i kufry levně, se slevou až 75 %*.

Kufry levně – skvělá trefa na Zalando Lounge

Levné kufry jsou na Zalando Lounge opravdu horkým zbožím. Nakupujte cestovní kufry levně u nás – můžete ušetřit až 75 % z jejich běžné ceny. Takovéto slevy připravujeme pro naše členy pravidelně. Jak získat členství v online outletu Zalando Lounge? Stačí si pouze vytvořit účet, respektive zaregistrovat se v nákupním klubu Zalando Lounge. Registrace a členství jsou bezplatné a nakupovat můžete, kdykoliv budete chtít. Nenechte si ujít nejlepší nabídky a slevy – přihlaste se k odběru newsletteru nebo si stáhněte aplikaci a sledujte novinky z online světa módy a vytříbeného stylu.


Staňte se členy Zalando Lounge a vybírejte si z nabídek levných kufrů a jiného značkového zboží! Nabídka je pravidelně aktualizována, stejně jako slevové akce. Členové Zalando Lounge mohou nakupovat levné kufry až o 75 %* levněji!

Ke slevovým nabídkám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu