Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Scholl Outlet

Scholl - pohodlná obuv a péče o nohy. Vyzkoušejte naše stylové a zdravotní boty, které vám dodají jistotu a pohodlí každý den. Objevte je ještě dnes!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

SCHOLL OUTLET – KDYŽ JSOU KRÁSNÉ BOTY ZÁROVEŇ ZDRAVÉ

Struktura a biomechanika nohou byla témata, která zaujala doktora Williama Mathiase Scholla, zakladatele světoznámé značky Scholl. Využijte jedinečnou šanci a díky nákupnímu klubu Lounge by Zalando si boty Scholl za skvělé ceny pořiďte ještě dnes!


Nakupujte Scholl sandály, Scholl pantofle, jednoduše boty Scholl pro všechny, a to se slevou až několik desítek procent!

žabky levně

Posláním značky Scholl je zlepšovat zdraví, pohodu a celkový komfort péčí o zdraví nohou. Již Michelangelo totiž nohu popsal jako „mistrovský kousek inženýrství a umění“. Proto dopřejte nohám, které vás podpírají, dodávají vám stabilitu a můžete díky ním chodit, běhat a hýbat se, to nejlepší. Dopřejte jim obuv Scholl.JAK SE ZRODILA OBUV SCHOLL

Mladému Williamovi bylo pouhých 17 let, když se přestěhoval do Chicaga a začal pracovat v malém obchodu s obuví. Zaujalo ho, kolik lidí mělo s nohama problémy, a proto se zapsal na medicínu a začal se o anatomii a fyziologii nohou zajímat s celoživotní vášní. A jeho odkaz je tady dodnes, vždyť značka v roce 2004 oslavila sté výročí.


Vaše nohy si zaslouží péči značky Scholl! Objevte Scholl obuv výprodej a máte zaručeno, že zdraví a dobré ceny můžete nalézt na jednom místě. S online outletem Lounge by Zalando nakoupíte vždy nejvýhodněji.


Dámské boty levně


ZDRAVOTNÍ OBUV SCHOLL– BOTY PLNÉ VYNÁLEZŮ

V roce 1912 založil William Scholl Illinoiskou pedikérskou a ortopedickou fakultu, která se záhy stala nejvýznamnější vzdělávací institucí tohoto typu v USA. Mimo jiné nabízela svým zákazníkům vyšetření nohy zdarma. Je i autorem akce Národní týden pohody nohou, která se koná pravidelně každý rok. Jeho instituce také získala několik patentů na vynálezy, prvním z nich byl Foot-Eazer. Tato na svou dobu zcela revoluční vložka se vkládala do bot a pomáhala je vyztužit a zároveň podepřít nožní klenbu.

SCHOLL NEJSOU JENOM BOTY

Určitě víte, že pokud hledáte zdravotní obuv s krásným designem, můžete s klidným srdcem vsadit na Scholl sandály či Scholl pantofle. A značka Scholl vám ráda pro zdraví vašich nohou nabídne ještě víc. Třeba kompresní punčochy, zdravotní stélky či speciální kosmetiku.

SCHOLL OBUV VÝPRODEJ A MNOHEM VÍCE NA LOUNGE BY ZALANDO

Lounge by Zalando je online nákupní klub plný senzačních slev a akčních cen. Pokud hledáte výrobky světoznámých značek se slevami až do výše desítek procent, jste tady správně. Pro členy klubu pravidelně připravujeme jedinečné akce, se kterými se nakupování stane radostí. Přidejte se i vy a nakupujte v online outletu s nadšením a výhodně!Výhody Lounge by Zalando:

  • denně nové slevové nabídky
  • slevy až 75 % na oblíbené a prémiové značky
  • registrace zdarma a nezávazně
  • aplikace pro snadný přístup ke slevám odkudkoliv

Objevujte jedinečné akce nákupního klubu Lounge by Zalando na módní kousky světových značek a ušetřete desítky procent. Nakupování nikdy nebylo snazší, zábavnější a také výhodnější!