Dětské oblečení ve slevě

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Vyberte pro vaše ratolesti to ideální dětské oblečení 

Čekání na nového člena rodiny je jedním z nejsladších okamžiků života. Jedním z oblíbených úkolů je pořizovat dětské oblečení, které vás bude doprovázet ještě několik let. V Zalando Lounge pro vás máme dětské oblečky se slevou až 75 %*. Podívejte se na naše oblečení pro miminka i větší děti!


Udělejte radost i svým nejmenším! Na Zalando Lounge najdete oblečení pro miminka, školáky i teenagery, a to se slevou až 75 %*.

Objevte Zalando Lounge


Vaše ratolesti rostou jako z vody. A proto neustále obnovujete jejich šatník, ale jistě s potěšením! Ať už je to před nástupem do školy, během letních prázdnin nebo prostě v průběhu roku. V našem online outletu najdete různé dětské velikosti a dokonce i kojenecké oblečení pro úplně nejmenší děti. Nezapomeňte, že naše akční slevy jsou časově omezené, tak se zdarma zaregistrujte a hurá na to!

Udělejte radost i těm nejmenším dětem

Na trhu najdete širokou škálu dětského oblečení pro všechny věkové skupiny. K dostání je plno druhů oblečení. Ale které je vlastně to pravé? Prvním bodem, na který byste se měli před naplněním nákupního košíku zaměřit, je pohodlí. Během prvních měsíců života, kdy se sotva dítě pohybuje, musí být jakýkoli oděv především pohodlný. Protože bude nutné je převlékat několikrát denně, je vhodné vsadit na dětské oblečení, které lze snadno a rychle svlékat. Otevřené oděvy vpředu nebo vzadu jsou v této fázi života velmi užitečné. Pokud se rozhodnete pro oděv, který se obléká přes hlavu, ujistěte se, že má otvory ve výšce ramen. Budete tak mít dostatek prostoru, abyste jej přetáhli přes hlavičku. Suchý zip nebo automatické uzávěry jsou mnohem praktičtější než knoflíky. Poté co se dítě začne více pohybovat, batolit se a chodit, získává komfort oblečení na významu.

Otázka jménem dětské velikosti

Téma velikostí v dětském oblečení je jeden velký otazník. Dětské velikosti jsou obvykle klasifikovány podle věku a centimetrů na výšku. Tato klasifikace je většinou nicneříkající, protože se liší značka od značky. Může se tedy stát, že košilka pro čtyřměsíční dítě bude malá už tříměsíčnímu, zatímco u jiné značky ji může nosit ještě šestiměsíční miminko. Proto je vhodnější oblečení pro miminka raději vybírat podle centimetrů, než podle věku. Kojenecké oblečení raději nakupujte s mírou, protože vám děti vyrostou před očima a pak toho budete mít zbytečně moc. Pokud si nejste jistí správnou velikostí, může být pro vás užitečný náš Průvodce velikostmi.


Vyberte si z našich nabídek i oblečení pro miminka. Na Zalando Lounge naleznete produkty z kvalitních materiálů a navíc ve slevě.

Objevte Zalando Lounge


Jaké oblečení je pro děti to nejlepší?

Při výběru dětského oblečení není třeba polemizovat, vždy se rozhodněte pro tkaniny z přírodních vláken. Velmi se doporučuje bavlna, která saje pot pokožky. Syntetická vlákna můžou způsobit podráždění. Na Zalando Lounge najdete dětské košilky, teplé bundičky a pohodlné kalhoty, které se nezničí hned po prvním pádu na zem. Nechybí ani šály, čepice, rukavičky a mnoho dalšího. Nezapomeňte, že výběr oblečení pro děti je proces, který není radno brát na lehkou váhu. V Zalando Lounge najdete nespočet oblečení pro nejmenší různých stylů a vždy za zajímavé ceny. Neváhejte, prozkoumejte náš obchod a uvidíte celé vesmíry možností, jak módně a levně obléct své dítě.

Levné oblečení pro miminka na Zalando Lounge

Pokud čekáte příchod vašeho děťátka a stále jste se nerozhodli, kde pro něho nakoupíte výbavu, jste na správné adrese. Zalando Lounge poskytuje výrazné slevy na oblečení všech dětských velikostí a z jeho skladů si vybere nejedna vybíravá maminka. Naše akční nabídky jsou časově omezené, tak si dejte pozor, aby vám zrovna nějaký kus nezmizel před očima. Pokud nemáte moc času brouzdat po našem obchodě, tak pro vás máme náš newsletter, kde uvidíte všechno oblečení, které zrovna nabízíme. Tak se s radostí vrhněte do našeho světa oblečení pro ty nejmenší!


Děnně slevové nabídky na oblečení, boty i doplňky pro vaše ratolesti. Přidejte se k ostatním zákazníkům a najděte ty pravé kousky právě pro vaše děti!

Objevte Zalando Lounge

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu