Doplňky pro ženy: přední značky až o 75 %* levněji

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Zalando Lounge nabízí dámské doplňky levně

Módní doplňky tu byly snad od počátku civilizace. Někdy, když je celý outfit průměrný, právě výrazný doplněk z něj udělá absolutně okouzlující záležitost.  Nákupní klub Zalando Lounge je splněným snem každé ženy, která hledá značkové doplňky za skvělou cenu.


Vyšperkujte svůj outfit opravdu výjimečným kouskem. Na Zalando Lounge si můžete vybírat atraktivní dámské doplňky za mimořádně nízké ceny. Sledujte naše akce a využijte slevy až do výše 75 %*.

Ke slevovým nabídkám


dámské doplňky levně


Snad nejstarší známá pokrývka hlavy pochází z doby bronzové. Byla nalezena spolu s ledovým mužem Otzim a hodně se podobá ruské beranici bez klop. Klobouky znali také starověcí Egypťané a obyvatelé Mezopotámie. Během středověku byly klobouky vyjádřením sociálního statusu. Ještě v 19. století byly populární poměrně uniformní čepce, pak se ale módní průmysl dostal do obrátek a začal produkovat zcela unikátní dámské klobouky. Zdobily se květinami, stuhami, peřím a vznikal jeden exotický a nevšední návrh za druhým. I vy si potrpíte na vyladěný look? K takovému dámský klobouk jednoznačně patří. Chcete koupit nadčasové dámské klobouky levně? Prohlédněte si nabídku Zalando Lounge a nakupujte prvotřídní zboží se slevou až 75 %*.

Šátky levně – od Nefertiti až k nabídce Zalando Lounge

Nošení šátku má svůj původ ve starověkém Egyptě, kde tento doplněk začala nosit královna Nefertiti. Šátek ale našel uplatnění také ve vojenském prostředí – za vlády čínského císaře Chenga a později také v Chorvatsku byly šátky součástí vojenských uniforem a vyjadřovaly hodnost vojáka. Popularita šátku jako módního doplňku se ale zvedla až v 19. století. Výrobci začali experimentovat s různými druhy tkanin (hedvábí, kašmír, šifon nebo mušelín) a také vzorů. Moderní šátky nejsou pouhým módním doplňkem, ale opravdovým uměleckým dílem. Nakupte šátky levně na Zalando Lounge! V naší nabídce najdete značkové a luxusní dámské doplňky za mimořádně nízké ceny.


Módní doplňky pro ženy se slevou až 75 %*. Nabídka módního klubu Zalando Lounge je k mání pouze pro členy – vytvořte si konto na Zalando Lounge a nakupujte módu výhodněji.

Ke slevovým nabídkám


Luxusní dámské klobouky a další doplňky pro ženy

Také pokrývky hlavy pro ženy a opasky jako součást oblečení znali lidé již v době bronzové. Později, ve starém Římě, Řecku a na Krétě, byl typickou součástí tehdejšího outfitu dlouhý pruh látky, „hozený“ přes rameno nebo omotaný kolem pasu. V 19. století plnil opasek praktickou a zároveň dekorativní funkci jako součást vojenských uniforem. Do dámských šatníků se opasek dostává až během 20. století. Po mnoho let bylo zvykem, že se dámské opasky vyráběly ze stejné tkaniny jako odpovídající šaty nebo kabát. Až postupem času začali módní tvůrci vyrábět opasky z plastu nebo kovu. Chystáte se na významnou společenskou událost a potřebujete doladit svůj outfit? Šátky levně, dámské klobouky levně a další módní doplňky pro ženy na Zalando Lounge jsou vám k dispozici! V nabídce najdete prvotřídní zboží od předních módních značek z celého světa.


Dámské doplňky


Dámský klobouk levně dodá šmrnc!

Před ani ne 200 lety o tomto dámském doplňku ženy snad ani nesnily. První dámskou kabelku vyrobila až londýnská firma H. J. Cave v první polovině 19. století. Jednalo se o luxusní model z odolné kůže, vyrobený speciálně pro manželku úspěšného obchodníka Samuela Parkinsona. I dnes patří kabelky mezi oblíbené dámské doplňky, stejně tak nakupovat dámský klobouk levně je radost. Nabídka nákupního klubu Zalando Lounge tento fakt plně reflektuje. Pokud hledáte značkové módní doplňky pro ženy, určitě nevynechejte online outlet Zalando Lounge. Stačí se pouze zaregistrovat a během okamžiku můžete nakupovat prémiové zboží se slevou až 75 %*.

Na Zalando Lounge nakoupíte mnohem  více než jen doplňky pro ženy

Zalando Lounge je online outlet plný značkového zboží, jako jsou dámské klobouky levně, ale i jiné doplňky, oblečení a nebo obuv. Po jednoduché a bezplatné registraci se stanete členy tohoto exkluzivního módního klubu a získáte možnost nahlédnout do jeho bohaté nabídky. Nakupujte všechny druhy oblečení, dámské doplňky nebo šátky levně – se slevou až do výše 75 %*, hezky na jednom místě. Díky aplikaci nebo odběru novinek z dílny Zalando Lounge vám neunikne žádná slevová akce!


Díky bezplatné registraci získáte členství v prestižním klubu Zalando Lounge. Otevře se vám nabídka nejlepšího značkového zboží se slevou až 75 %*. Módní svět Zalando Lounge čeká na vás.

Ke slevovým nabídkám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu