Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Nádobí outlet

Nádobí - praktické a stylové vybavení pro každou kuchyni. Objevte naše kvalitní hrnce, pánve a další kuchyňské nádobí. Nakupujte nyní a zjistěte, jak můžete zlepšit svou kulinářskou dovednost.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(75)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Kvalitní a levné nádobí do kuchyně nakoupíte na Lounge by Zalando

Kvalitní a levné nádobí tvoří základní kámen každé kuchyně. Chtěli byste sehnat levné talíře a levné hrnce, které mají styl? Jste na správném místě, vítejte! Na Lounge by Zalando koupíte levné nádobí od prověřených výrobců a dodavatelů z celého světa. Kromě pestré nabídky opravdu kvalitního zboží se můžete těšit také na členské slevy až do výše 75 %*.

Chcete koupit krásné talíře levně? Přidejte se k Lounge by Zalando a staňte se členy prestižního nákupního klubu. Členství je zcela zdarma a umožňuje denně využívat nových slev na oblíbené a prémiové produkty až do výše 75 %*.

levné nádobí

Kdysi to bylo tak – na svátky se vytahovaly speciální sady krásně zdobeného nádobí, kdežto u každodenně používaného nádobí se cenila zejména jeho odolnost a funkčnost. Dnes převažuje kritérium nadčasovosti – nádobí by mělo být hezké, odolné a snadno a bez problémů omyvatelné v myčce. Klasická bílá již nutně není první volbou. Rostoucí zájem je o výraznější vzory a veselé barvy na talířích a dalších doplňcích. Chcete koupit moderní a krásné talíře levně? Z nabídky Lounge by Zalando si zcela jistě vyberete.

Jak a podle čeho vybírat levné nádobí?

Je vaším cílem sada talířů levně? Pokud ano, měli byste zvážit, jak často budete talíře používat. Na běžný každodenní provoz bohatě postačí i dostatečně kvalitní levné nádobí v barevném provedení, které se hodí do vaší kuchyně. Vyhněte se pokud možno pozlaceným a zdobeným kouskům – ty opravdu kvalitní lze mýt i v myčce, na druhou stranu pravděpodobně nebudou vhodné pro použití v mikrovlnce. Pozlacené a bohatě zdobené levné talíře doporučujeme jako volbu pro sváteční příležitosti. Vždy je dobré mít v domácnosti více než jednu sadu nádobí. V ideálním případě lze výjimečné chvíle podpořit i svátečně laděným nádobím. Pokud chcete koupit kvalitní talíře levně, vybírejte z nabídky Lounge by Zalando. Objevte nádobí prémiové kvality, které se hodí pro každodenní stolování i významné události v životě vaší rodiny.

Talíře levně i kvalitní levné hrnce – na Lounge by Zalando můžete objevit levné nádobí, které vám bude věrně sloužit dlouhou dobu. Vytvořte si uživatelské konto a využívejte členských slev – ušetřit můžete až 75 %* z běžné ceny veškerého zboží.

Levné talíře, jejich design a materiál

Sady jídelních souprav se obvykle vyrábějí z porcelánu, keramiky, ale také ze skla. Velké oblibě se dlouhá léta těší levné nádobí z keramiky, u kterého ale hrozí otlučení glazury nebo jiný druh poškození. Každý druh materiálu má své výhody a nevýhody, obecně ale platí, že moderní sady nádobí se vyznačují vysokou kvalitou bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou vyrobeny. Pokud chcete vsadit na univerzální klasiku, vyberte si buď keramické, nebo porcelánové talíře levně. Více než na materiál se soustřeďte na barevné provedení a detaily designu. V tomto případě vám ale neporadíme, protože vkus každého zákazníka je jedinečný a to, co se jednomu líbí, se nemusí líbit dalšímu. Pokud ale kliknete na online outlet Lounge by Zalando, s výběrem kvalitního nádobí do kuchyně byste neměli mít problém.

levné nádobí

V kuchyni mají své místo i levné hrnce

Sháníte levné hrnce, a nevíte, kde a jak začít? Zkuste vybírat podle materiálů. Smaltované nádobí je relativně levné, snadno se ošetřuje a nabízí množství různých barevných provedení. Levné hrnce z nerezu vypadají moderně, jsou odolné vůči odřeninám, méně vůči škrábancům. Hitem poslední doby je keramické nádobí. Snadno se myje, je velmi odolné vůči poškrábání a hodí se na všechny druhy varných desek. Z jakého materiálu upřednostníte levné hrnce a další produkty do vašeho domova vy?

Levné hrnce i talíře levně pořídíte na Lounge by Zalando

Kvalitní a levné nádobí – tyto dva přívlastky se nevylučují. Mrkněte do nabídky Lounge by Zalando a kupte si talíře levně. Jeden z největších online outletů Lounge by Zalando nabízí nejen levné nádobí všeho druhu – levné talíře i levné hrnce, ale také značkové oblečení, obuv a doplňky. Nabídka je dostupná pouze členům nákupního klubu. Členství získá každý, kdo se zaregistruje na webu Lounge by Zalando. Registrace i členství je zdarma a držitele opravňuje nakupovat v nákupním klubu Lounge by Zalando cokoli si zamane. K výhodám členství lze zcela bezpochyby zařadit i možnost využít členských slev, třeba právě na levné nádobí a hrnce. Zaregistrujte se ještě dnes, přihlaste se k odběru novinek a nechte si posílat informace o nejlepších slevách na Lounge by Zalando.

Slevy až do výše 75 %* na talíře, hrnce a další kuchyňské nádobí – i tak to může vypadat v nákupním klubu Lounge by Zalando. Přidejte se ke spokojeným uživatelům a nakupujte módní zboží a doplňky do domácnosti za výjimečně nízké ceny.