Vybavení dětského pokoje levně v nabídce Zalando Lounge

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Zařiďte dětský pokoj levně díky Zalando Lounge!

Zařídit dětský pokoj levně může být radost, ale také starost. Několik metrů čtverečních prostoru nemusí pojmout všechno, co byste si vy nebo vaše dítko přáli. Ovšem nic není nemožné. Klikněte na nabídku online outletu Zalando Lounge a zařiďte dětský pokoj levně a podle představ.


Chtěli byste nakoupit dětský nábytek levně? V nabídkách Zalando Lounge najdete výjimečné slevy až 75 %* na různý sortiment značkového vybavení!

Ke slevovým nabídkám


vybvení-dětského-pokoje-levně


Dětský pokojíček obvykle nezabírá příliš mnoho místa, většinou jde pouze o pár metrů čtverečních. I tak by ale měl plnit hned několik důležitých funkcí naráz. V dětském pokojíčku by váš drobeček měl mít prostor na hraní a relax po náročném dni plném objevů. V pozdějším věku pak zcela jistě ocení svůj vlastní koutek, kde by si mohl dělat úkoly. Pokud chcete sehnat dětský nábytek levně, jste na správné adrese.

Jak zařídit dětský pokoj levně a účelně?

Před samotným zařizováním dětského pokojíčku pomyslně rozdělte místnost na tři části: zónu pro hraní, zónu pro spánek a relax, třetí do party pak bude zóna pro školní povinnosti. Pokud je vaše dítko odrostlejší a hodně vnímavé, klidně ho do procesu zařizování pokoje zapojte. Podělte se s ním o své názory a naslouchejte také jeho postřehům. Když dáte hlavy dohromady a spojíte síly, výsledek bude perfektní! Díky Zalando Lounge můžete zařídit dětský pokoj levně, rychle a účelně. Kvalitní dětský nábytek, dětské postýlky i dětské povlečení a všechny potřebné doplňky najdete u nás. Když se stanete členy Zalando Lounge, můžete využívat slevy až do výše 75 %*.


Pořiďte si a zařiďte dětský pokoj levně, bez zbytečného utrácení. Na Zalando Lounge najdete kvalitní dětský nábytek a celou řadu doplňků, bez kterých se pokojík pro nejmenší neobejde. Členové Zalando Lounge mohou navíc nakupovat se slevami až do výše 75 %*.

Ke slevovým nabídkám


dětský-pokoj-levně


Nabízíme dětské postýlky levně

Spánek je nejlepším způsobem, jak dobít baterky po náročném dni. A pořádná dětská postýlka s kvalitní matrací je základem vydatného spánku. Šetřit na tomto interiérovém doplňku se nevyplácí, proto byste postýlku (nebo postel) měli vybírat opravdu pečlivě. Můžete si pořídit různé dětské postýlky levně, z hlediska rozměrů ale doporučujeme dětskou postel blížící se standardní velikosti. Postel dětských rozměrů se sice vejde snad všude, dítko z ní ale velmi rychle vyroste a vy budete muset kupovat během pár let novou. Nakupujte dětské postýlky levně – v nabídce Zalando Lounge najdete postýlky v různých provedeních a velikostech. Spolu s nimi si můžete pořídit také dětské povlečení levně, ale stejně tak i kvalitní oblčení nebo obuv pro děti. Stačí se pouze zaregistrovat a stát se členem nákupního klubu Zalando Lounge. Členství je zdarma a umožňuje využívat speciální slevy až do výše 75 %*.


dětský-pokoj-levně


Veškeré vybavení pro miminko najdete v našem nákupním klubu

Jak vybavit prostor na hraní? Nesmí v něm chybět dostatek poliček a skříněk. Oblíbeným řešením jsou také odkládací boxy, do kterých lze umístit hračky snadno a rychle. Protože si děti velmi rády hrají na zemi, špatnou volbou není ani pořízení koberce s veselými motivy. V zóně pro učení zase nesmí chybět psací stolek a umělý zdroj světla. Bohatě postačí stolní lampa umístěná tak, aby si dítě při psaní neclonilo. K tomu ergonomicky tvarovaná a polohovatelná stolička a je to. Přidejte se k rodině Zalando Lounge, protože u nás nakoupíte vše, co je třeba – těhotenské oblečení, vybavení pro miminko i dětský nábytek levně.

Zalando Lounge umí hravě vybavit pokoj rodičů i jejich dětí

Sháníte vybavení pro miminko a nevíte, jak zařídit dětský pokoj levně? Zalando Lounge vám poradí. Staňte se členy jednoho z největších online outletů a nakupujte značkové zboží té nejvyšší kvality. Na Zalando Lounge seženete nejen nábytek a doplňky do dětského pokoje, ale také módní oblečení, obuv, šperky a mnoho dalšího. Stačí se zaregistrovat a vytvořit si uživatelské konto. Je to snadné, rychlé, nezávazné a zcela zdarma. Členové Zalando Lounge mají navíc právo využívat fantastické slevy až 75 %* na zboží z nabídky nákupního klubu.


Jak sehnat dětský nábytek levně? Odpověď má pouze dvě slova – Zalando Lounge. Zde nakupujte se slevou až 75 %* vybavení domácnosti, ale také oblečení, obuv a doplňky všech stylů.

Ke slevovým nabídkám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu