Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

osvětlení ve výprodeji

Domov osvětlení - prosvětlete svůj domov stylovými světly! Najděte tu nejlepší kombinaci moderního designu a funkčnosti. Objevte naše kolekce stropních, stojacích a stolních lamp. Osvětlete svůj životní prostor ještě dnes!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Rozzářete svůj domov – Osvětlení z nabídky Lounge by Zalando vám to usnadní

Volbu svítidel není radno brát na lehkou váhu. Levné lampy i lustry mohou interiéru výrazně prospět jenom za předpokladu, že maximálně vyhovují z funkčního i estetického hlediska. Hledáte levné lustry a levná svítidla? Koukněte do nabídky online outletu Lounge by Zalando! Díky členským slevám až 75 %* můžete nakoupit lustry i stolní lampy levně.

lighting outlet 2 CM

Vybíráte osvětlení nebo moderní svítidla do domácnosti? Pak byste v první řadě měli zohlednit charakter místnosti, ve které chcete svítidlo použít. Osvětlení by s interiérem mělo být v dokonalém souladu a harmonii, zároveň ale musí mít dostatečnou intenzitu, aby prostor příjemně osvětlilo. Během výběru proto nezapomínejte na parametr světelného toku. Na základě tohoto údaje si pak kupte svítidlo, které plochu v místnosti osvětlí bez jakýchkoli problémů.

Levné lampy do kuchyně i obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje již ze své podstaty vyžaduje výraznější zdroje světla, které interiéru dodají punc elegance a výjimečnosti. Vhodné jsou zejména levné lustry a stropní svítidla, které kromě funkčnosti nabídnou i vytříbený design. Klidně proto volte svítidla, která se vizuálně tak trochu vymykají ze stínu všednosti. V obývacím pokoji by ale jeden zdroj světla nemusel stačit. Vhodnou alternativu představují stolní lampy levně. V kuchyni dostatečnou porci světla vyžaduje zejména prostor kuchyňské linky a pracovní plochy – to ale jednoduše vyřeší moderní LED pásy. Pokud se v kuchyni nachází také barový pult, jídelní stůl nebo oblíbený kuchyňský ostrůvek, mělo by mít každé z těchto míst svůj vlastní závěsný zdroj světla. Nakupujte moderní lustry levně na Lounge by Zalando. Na našem webu najdete moderní levná svítidla, která se hodí pro jakoukoli část vaší domácnosti.

Světlo, ať už přirozené nebo umělé, je důležitou součástí interiéru. Využijte příležitosti pořídit si stolní lampy a lustry levně. Vytvořte si konto na Lounge by Zalando a vybírejte levné lustry a levná svítidla se slevou až 75 %*.

Levná svítidla do ložnice a dětského pokoje

Ložnice by měla plnit funkci oázy klidu, míru a pohody, což jednoznačně podpoří to správné osvětlení. Kromě bodového osvětlení se doporučuje vybírat spíše méně výrazné levné stropní osvětlení. To lze doplnit dvojicí lamp na noční stolek, která skvěle poslouží jako zdroj světla při čtení knížky. Podobný postup lze aplikovat také u dětských pokojů. Bohatě bude stačit jedno LED svítidlo na strop, ovšem neradno zapomínat také na další druhy svítidel. Děti tráví hodně času při učení, proto je důležité opatřit jim stolní lampy levně. Jedna z lamp si najde místo na psacím stolku, další na stolku u postele. Levná svítidla snadno vyřeší také osvětlení chodeb, koupelen a dalších prostor vaší domácnosti. Neváhejte a vyberte si z desítek krásných lustrů a lamp na našem webu.

lighting outlet 3 CM

I stojací lampa levně vám pomůže ušetřit

Kromě designu svítidel a barvy světla, které produkují, byste se během výběru levných svítidel měli zaměřovat také na provozní náklady. Platí, že nejnižší spotřebu obecně vykazují levná svítidla, která využívají LED technologii. Z hlediska úspor elektrické energie se vyplatí také úsporné žárovky. Nové technologie přinášejí kromě finančních úspor také vyšší výkon a delší životnost svítidel. Další ušetřené peníze si můžete připsat na účet po nákupu na Lounge by Zalando. Všichni členové nákupního klubu totiž mohou využívat slev až do výše 75 %* – a to nejen na levná svítidla. Prohlédněte si nabídku značkového oblečení, obuvi a doplňků, která se mění co 3-5 dní!

Moderní lustry levně na Lounge by Zalando

Naučte se nakupovat chytře – nakupujte kvalitu za rozumnou cenu. Stačí se pouze zaregistrovat na webu online outletu Lounge by Zalando. Registrace, stejně jako členství v našem nákupním klubu je zcela zdarma a nabízí celou řadu výhod. Členové získají přístup do bohaté nabídky prémiového zboží. Na jednom místě mohou nakupovat značkové oblečení, boty, šperky, ale také levné lustry nebo nádobí a další doplňky do domácnosti. Kromě toho jsou pro členy Lounge by Zalando připraveny atraktivní slevové akce, díky kterým lze nakupovat lustry a stolní lampy levně – pouze za čtvrtinovou cenu. Zaregistrujte se ještě dnes a pojďte nakupovat s námi.

Registrace v nákupním klubu je stejně snadná jako nakupování na Lounge by Zalando. Staňte se členy našeho online outletu zcela zdarma a začněte nakupovat značkové zboží se slevou až 75 %*.