Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

zahradní nábytek ve výprodeji

Zahradní nábytek, který oživí váš prostor! Od moderních židlí a stolů až po pohodlné lehátka, máme vše, co potřebujete. Objevte naše trendy kousky ještě dnes a udělejte si radost! Nakupujte nyní a vytvořte si svůj vlastní ráj na zahradě.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(75)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Kvalitní zahradní nábytek levně na Lounge by Zalando

Sháníte kvalitní,a le i designový nábytek na zahradu? Koukněte do nabídky nákupního klubu Lounge by Zalando. Kromě módního oblečení v ní najdete také řadu doplňků do domácnosti nebo na zahradu seslevou až 75 %*.

zahradní nábytek levně

Pečlivě vybraný materiál a celkové provedení je alfou a omegou úspěchu zahradního nábytku z naší nabídky. Kvalitní zahradní nábytek by měl vydržet dlouho bez poškození. Nemělo by se stát, že se po pár měsících zlomí nebo praskne. Nakupujte na Lounge by Zalando a užívejte si značkových produktů prémiové kvality. Lounge by Zalando není pouze online outlet – kromě trendových kousků oblečení u nás nakoupíte také nábytek na balkón levně nebo zahradní nábytek levně.

Levný zahradní nábytek – rozumná kvalita za příznivou cenu

Levný zahradní nábytek z nabídky Lounge by Zalando kvalitu rozhodně nepostrádá. Vyrábí se z pečlivě vybraných materiálů, zejména pak dřeva. Při zpracování tohoto oblíbeného materiálu se používají nejmodernější postupy a nástroje. Nemůže se stát, že by dřevo nebylo řádně vysušeno nebo ošetřeno. Moderní proces sušení dřeva ale nepřináší pouze efektní výsledek; je taky efektivní z hlediska výrobních nákladů. A právě díky tomu je zahradní nábytek na Lounge by Zalando kvalitní a zároveň i překvapivě levný. Vytvořte si ve své zahradě dokonalý relaxační koutek. Nakupte u nás zahradní nábytek levně a ušetřete stovky, dokonce i tisíce korun. Pro členy našeho nákupního klubu připravujeme denně nové akce a slevy až 75 %* na různé zboží z nabídky Lounge by Zalando.

Na Lounge by Zalando nakoupíte nejen nábytek na balkón levně. Slevy až do výše 75 %* a to na designérské kousky nebo značky jako je Guess, Versace, Tommy Hilfiger nebo Balenciaga. Přesvědčte se sami!

Levný zahradní nábytek lze jednoduše složit

Z hlediska designu a konstrukce se nábytek do zahrady může od indoor nábytku mírně lišit. Většina zahradního nábytku je totiž navržena s ohledem na robustnost a jednoduchost. Proto je možné tento druh nábytku jednoduše skládat (zejména skládací stolky nebo židle). Cílem je usnadnit práci uživatelům, kteří obvykle jednotlivé kusy přemisťují nebo staví na obtížně dostupná místa. V nabídce Lounge by Zalando můžete objevit všechny druhy zahradního nábytku – skládací i takové, které se nerozkládají. Vytvořte si účet na Lounge by Zalando a vybírejte levný zahradní nábytek v různých barvách a designu, doplňky a další vybavení, jako je nádobí nebo kvalitní povlečení. Jsme přesvědčeni, že si u nás vyberete přesně podle svých představ.

zahrada

Nakupte nábytek na balkón levně

Dřevo se řadí k nejoblíbenějším materiálům stavbařů a zahradních architektů. Kromě tradičních tuzemských dřevin si velkou popularitu získaly také tropické druhy jako mahagon, akát nebo teakové dřevo. Zejména posledně jmenované dřevo nabídne až překvapivou pevnost a odolnost. Navíc jej lze poměrně snadno zpracovat a má krásnou strukturu. A právě díky krásné textuře vláken lze z cizokrajných dřevin vytvořit naprosto okouzlující nábytek na balkón nebo do zahrady. Nakonec, můžete se o tom přesvědčit v nákupním klubu Lounge by Zalando. Nejsme pouze online outlet plný atraktivního oblečení. Na Lounge by Zalando najdete také levný zahradní nábytek vysoké kvality. Staňte se členy Lounge by Zalando a můžete nakupovat prvotřídní zboží se slevou až 75 %*.

Nakupovat levný zahradní nábytek na Lounge by Zalando se opravdu vyplatí

Proč nakupovat levný zahradní nábytek zrovna na Lounge by Zalando? Jedním z důvodů může být obrovská nabídka, čítající stovky prémiových produktů různých značek. Na jednom místě můžete nakupovat, co se vám zamane – levný zahradní nábytek, doplňky do domácnosti a například také trendové značkové oblečení. Dalším obrovským plusem jsou pravidelně pořádané akce a slevy pro členy Lounge by Zalando. Také díky nim je možné nakoupit nábytek na balkón levně, v některých případech se slevou až 75 %*. Stačí se pouze bezplatně zaregistrovat v nákupním klubu Lounge by Zalando, stáhnout si aplikaci nebo se přihlásit k odběru novinek, aby vám neunikla žádná aktualita ze světa stylu, módy a designu nebo inspirace z našeho magazínu.

Nakupujte odkudkoliv, kdykoliv a cokoliv z nabídky Lounge by Zalando se slevou až 75 %*. Pravidelné slevové akce, prvotřídní značkové zboží a skvělý poměr kvality a ceny – to je Lounge by Zalando.