Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Fény na vlasy ve výprodeji

Feny na vlasy: Skvělé účesy, úžasný styl. Objevte široký výběr kvalitních produktů pro vaše vlasy. Vyberte si ten nejlepší pro váš dokonalý vzhled právě teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Fény na vlasy, se kterými vykouzlíte ten nejpřirozenější vzhled

S fénem na vlasy dosáhnete nádherně upravených vlasů. Ať už hledáte způsob, jak po mytí rychle usušit své vlasy, nebo chcete hlavně kvalitní styling, fén je nedocenitelným pomocníkem. Díky kvalitním fénům můžete mít účes jako ze salonu každý den, a to z pohodlí vašeho domova. Využijte slevy 75 %* z doporučené maloobchodní ceny na Lounge by Zalando, široké nabídky těch nejlepších značek, která každým dnem roste, možnosti vrácení zdarma a doručení na místa, která vám nejvíce vyhovují.

Hairdryers_outlet_2_CM

Fény pro různé situace a potřeby

Ať už potřebujete jen v rychlosti vlasy vysušit, nebo máte na fén vysoké požadavky, jste na správném místě. Zainvestujte do přístroje, díky kterému budou vaše vlasy rychle vysušené a zároveň hezky upravené. Můžete volit jak fény na vlasy s řízeným úzkým proudem vzduchu, tak ty, které vysoušejí plošně. Nechybí ani typy, u kterých si za pomoci nástavců můžete vytvořit různé styly účesů. U nás najdete široký výběr vysoušečů vlasů využívajících moderní technologie, které vaše vlasy vysuší efektivně, a přitom jim pomůže zachovat si jejich kvalitu.

Díky fénům na vlasy můžete dosáhnout různých výsledků – například vyfoukat vlasy do rovna za pomoci kulatého kartáče a třeba i dosáhnout okouzlujícího objemu. Ten můžete ještě podpořit použitím stylingových přípravků na to určených. I jemné vlasy mohou díky správnému vysoušeči vlasů a technice dosáhnout oslnivého objemu. A i neposlušné a třeba vlnité vlasy můžete díky dobrému fénu přesvědčit k tomu, aby byly krásně rovné a lesklé.

Vysoušeče vlasů i pro ty nejnáročnější

Vysoušeče vlasů se umí přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Pokud máte například kudrnaté vlasy, využijete fény s difuzérem. Difuzní nástavec vám pomůže vlasy vysušit rovnoměrně a podpořit vaše kadeře. Kromě jednoduchých fénů také můžete dát přednost třeba fénům na vlasy v podobě kartáče, při kterých nepotřebujete tolik nástrojů. Kombinujte výhody fénu a kartáče v jednom a vykouzlete skvělý účes během pár chvil a bez nutnosti používat nepřeberně dalších a často i komplikovaných a drahých nástrojů.

Pokud vám jde především o to vlasy v rychlosti vysušit, zvolíte pravděpodobně vysokou rychlost proudění vzduchu a co nejvyšší teplotu. Pokud ovšem chcete svým vlasům zajistit co nejšetrnější péči, volte spíše střední teplotu a použijte stylingové přípravky určené pro ochranu proti vysokým teplotám. Na závěr fénování je vhodné zvolit nižší teplotu i pro dosažení větší lesklosti vlasů. Zvolit můžete také fény na vlasy, které využívají iontové technologie. Takové pak pomáhají uhlazovat vlasovou folikulu a vaše vlasy tak budou lesklejší a krásnější.

Hairdryers_outlet_3_CM

Užijte si až 75%* slevu na vysoušeče vlasů

Na Lounge by Zalando najdete fény za úžasné ceny. Pojďte si prohlédnout naši nabídku a vybrat si svůj vysoušeč vlasů za skvělou cenu. Najdete tu kvalitní fény, což znamená menší poškození vlasů a lepší výsledek. Vysoušení vlasů nemusí být zdlouhavé a nemusí vlasy zbytečně poškozovat. Vyberte takový přístroj, který vám umožní dosáhnout dobrých výsledků během chvíle. Mějte vlasy jako od kadeřníka, a to za zlomek ceny a času. Sleva až 75 %* je bezkonkurenční a jistě nadchne i vás. Na co ještě čekáte? Pořiďte si kvalitní fén na vlasy s rovnoměrným prouděním vzduchu, možností regulace teploty a třeba i s různými nástavci, díky kterém dosáhnete různých výsledků a používat je můžete klidně podle nálady. Vykouzlete elegantní účesy za pomoci jednoho jednoduchého vysoušeče vlasů za cenu, které ani nebudete chtít věřit.