Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

koberce ve výprodeji

Koberce - kreativní design a kvalita, která trvá. Objevte naše jedinečné koberce, které zvýrazní váš domov. Nakupujte už dnes a vytvořte si svůj vysněný interiér.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Zútulněte si interiér své domácnosti – levné koberce jsou pro tento účel jako dělané

Koberce mají schopnost vyladit a zútulnit prakticky jakýkoliv interiér. I ty nejlevnější koberce navíc umí dokonale maskovat drobné nedokonalosti na podlaze. Sháníte koberce levně a neumíte si vybrat? Lounge by Zalando vám ozřejmí kritéria výběru a nabídne kvalitní levné koberce se slevou až 75 %*!

rugs_outlet_2_CM

Kategorie koberce výprodej nabízí celou řadu barev, vzorů, materiálů a velikostí. Jak se v té záplavě koberců orientovat? Chce to klid, nohy v teple a jasnou vizi. V první řadě je potřeba definovat nároky, které by měl nový koberec splňovat. Ujasněte si, do které místnosti koberec umístíte a jak dlouho by měl sloužit. Dražší i levné koberce vybírejte s ohledem na styl a design místnosti. Barvy a vzory zase vybírejte s citem a tak, aby koberec vhodně zapadl do interiéru.

Levné koberce – jak vybrat barvu a vzor?

Jestli si chcete pořídit koberce levně, pravděpodobně se nevyhnete diskusím ohledně vzorů a barev. Uvědomte si, že na kobercích světlejších barev je okamžitě vidět i sebemenší flíček nebo smítko. Pokud vám ale nevadí náročnější údržba a světlý koberec pasuje do vaší domácnosti, není co řešit. Vzorované a tmavší levné koberce jsou v tomto ohledu mnohem shovívavější, nehledě na to, že právě koberec tmavší barvy dokáže ve světlejší místnosti vytvořit příjemný kontrast barev a stylů. Se vzory zacházejte s citem a nesnažte se interiér příliš překombinovat. V konečném důsledku by to bylo spíše na škodu. Navštivte výprodej koberců na Lounge by Zalando a díky členským slevám ušetřete až 75 %* z běžné ceny.

Hledáte levné dětské koberce nebo kvalitní nejlevnější koberce do obývacího pokoje? Na Lounge by Zalando najdete také exkluzivní výprodej koberců a další značkové zboží se slevou až do výše 75 %*.

Vybíráte nejlevnější koberce? Na co byste neměli zapomenout

Kvalita a cena koberců se odvíjí od použitých materiálů. Levné koberce jsou vyrobeny z umělých vláken, kdežto u dražších variant to s velkou pravděpodobností budou přírodní materiály (hedvábí, vlna). Jestli si chcete pořídit koberce levně, určitě se nezapomeňte informovat o zátěži, jakou koberec snese. Ověřte si také, jestli se opravdu jedná o koberec do domácnosti nebo zda je možné konkrétní levný koberec použít i v místnosti s podlahovým vytápěním. Pokud jako zdroj inspirace využijete výprodej koberců v online outletu Lounge by Zalando, všechny tyto informace byste měli vidět v popisu u každého koberce. Další otázka zní – pořídit si celoplošné, nebo kusové koberce levně? V tomto případě záleží na tom, jestli bude nový koberec jedinou podlahovou krytinou, nebo pouze interiérovým doplňkem a vylepšením dřevěné podlahy.

rugs_outlet_3_CM

Výprodej koberců – zvolíte umělý, nebo přírodní vlas?

Co se týče materiálu koberců, existují prakticky pouze dvě možnosti – umělý, nebo přírodní vlas. Levné koberce z umělých vláken se většinou vyrábějí z nylonu, který je mimořádně pružný a trvanlivý, dále pak z polypropylénu, který nabídne stálost barev, dobrý odvod vlhkosti a nízkou cenu. Nejlevnější koberce z umělých vláken se instalují do hodně zatěžovaných prostor, například do obývacích nebo dětských pokojů. Z nabídky přírodních materiálů se na výrobu koberců využívá zejména vlna, která je nenáročná na údržbu a nabízí přirozeně hezký vzhled. Kromě vlny se používá také hedvábí, mořská tráva nebo velmi odolný sisál. Přírodní vlákna pomáhají vytvářet příjemné klima v místnosti a jsou skvělou volbou v případě, že se v domácnosti pohybuje alergik. Pokud si plánujete pořídit kusové koberce levně, s velkou pravděpodobností narazíte na koberce z přírodních materiálů.

Výprodej koberců na Lounge by Zalando – nejlevnější koberce prémiové kvality pro vaši domácnost

Hledáte levné dětské koberce nebo výprodej koberců, kde byste nakoupili kvalitní a levné koberce? Zaregistrujte se na Lounge by Zalando a využijte nabídku jednoho z největších online outletů. K mání jsou nejlevnější koberce do obývacího pokoje, kuchyně nebo ložnice, ale také levné dětské koberce – ideální a praktická dekorace do dětských pokojů. Přístup ke kompletní nabídce získáte, jakmile se stanete členy Lounge by Zalando. Členství je nezávazné a zcela zdarma. Umožní vám přístup ke všem produktům z nabídky Lounge by Zalando a také k atraktivním členským slevám. Stáhněte si aplikaci nebo se přihlaste k odběru newsletteru a nakupujte značkové zboží a levné koberce se slevou až 75 %*.

Rozšiřte řady přátel a členů Lounge by Zalando a nakupujte značkové oblečení a doplňky do domácnosti. Slevy u nás dosahují až 75 %* a nabízíme až 2500 designérských prémium a oblíbených značek.