Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

vybavení domácnosti ve výprodeji

Vybavení domácnosti - najděte si svůj styl v naší široké nabídce. Od moderních kuchyňských spotřebičů po stylové dekorace. Objevujte a nakupujte teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

To nejstylovější vybavení domácnosti levně jedině na Lounge by Zalando

Jak dobře se cítíte u sebe doma? Máte domov vybavený podle posledních trendů nebo dáte spíše na pohodlnou klasiku? Pokud máte rádi moderní prostory a váš byt připomíná uměleckou galerii i pokud dáte raději na teplé barvy a váš domov vypadá jako jih Francie, na Lounge by Zalando si zaručeně vyberete, a to se slevami až 75 %*.

livingaccessories outlet 2 CM

Design a dekorace nás baví. Možnost vybrat si pár menších doplňků a přetvořit si tak domov podle sebe je představa nejen velmi lákavá, ale díky outletu Lounge by Zalando i na dosah. My vám navíc přinášíme to nejlepší z obou světů – vybavení domácnosti levně a zároveň stylově. Designerské kousky, které byste v běžném obchodě museli dlouho hledat a zaplatit za ně vysoké částky, naleznete v našem online outletu snadno, během pár minut a se slevami až 75 %*. Vybavení vašeho domova je vysoce osobní záležitost a může trvat klidně několik měsíců i let. Během takové doby se může mnoho trendů změnit, stejně jako váš vkus, a proto je dobré se u kousků, které mají vydržet, zamyslet nad jejich univerzálností v různých prostorách. Například levné nádobí ze Lounge by Zalando, které budete jinde těžko hledat, se vám neokouká, zvlášť pokud půjdete při výběru spíše po jednoduchosti tvarů a barev.

Jak Lounge by Zalando funguje? 

  • Je členství v nákupním klubu zdarma? Ano, je zcela zdarma a bez povinnosti nákupu.
  • Jak dlouho nabídky trvají? 3 až 5 dní.
  • Jak často jsou nabídky obnovovány? Každý den.
  • Je doprava zdarma? Ne, ale pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, obdržíte slevové kódy, které vám umožní na dopravě ušetřit nebo ji mít někdy zdarma úplně.
  • Kolik stojí náklady na doručení? Doručení je za 69 Kč.
  • Existuje aplikace? Aplikace Lounge by Zalando je samozřejmě k dispozici jak pro iOS, tak i Android.

Designové povlečení levně i hřejivé deky levně nakoupíte díky Lounge by Zalando. Neběhejte po obchodech a vyzkoušejte nákupy v našem online outletu. Stačí se přidat k našemu nákupnímu klubu a můžete vyrazit na nákupy se slevami až 75 %*, a to z pohodlí domova.

livingaccessories outlet 3 CM

Kuchyň plná kvalitního, ale levného nádobí je vždy užitečná

Nejnovější trendy každoročně vyzdvihují elegantní designy a jemnou glazuru, díky které se naše levné talíře neodřou při omývání ručně ani v myčce. Technologie pronikají i do domácích potřeb, a proto již dávno není složité najít levné talíře které odolají i extrémním teplotám nebo drsnějšímu zacházení. Pokud ale hledáte opravdovou kvalitu která vydrží každodenní používání a rodinné večeře, běžné levné talíře z řetězců nemusí stačit. I proto nabízíme zboží ověřených značek, kde si můžete být jistí tím, že vás i přes velmi nízkou cenu nečeká nepříjemné překvapení.

Trendové vybavení domácnosti levně

Ať už se inspirujete severskou jednoduchostí nebo preferujete východní vlivy, máme něco pro každého, koho zajímá design stejně tak jako nás. I váš domov může vypadat jako luxusní sídlo ze stránek časopisů, pokud si kromě jednodušších kusů vyberete i pár výrazných doplňků, které se dají snadno obměňovat v případě, že budete mít chuť na něco nového.

home_outlet_2_CM

Zabaleni v luxusu každou noc – levné povlečení i deky

Pokud máte ve své ložnici ještě stále ložní prádlo po babičce, které sice vydrží klidně dalších padesát let, ale hypoalergenní zřejmě nebude, je čas udělat ráznou změnu. Představte si levné povlečení a deky, do kterých se můžete zachumlat během chladnějších nocí, a které vyhovují nejpřísnějším zdravotním a kvalitativním standardům. Stejně jako sobě, i své rodině chcete jistě dopřát to nejlepší a pokud se vám u toho ještě podaří ušetřit, máte dvě mouchy jednou ranou. Kvalitní deky levně nenajdete všude, a proto nečekejte – jedná se totiž o investici nejen do vašeho domova, ale i vašeho zdraví. Stejně tak levné povlečení většinou odpovídá ceně, kterou za něj zaplatíte. Na Lounge by Zalando je to však jinak, protože naše exkluzivní nabídky povlečení levně jsou vždy od těch nejlepších výrobců, které jsme si prověřili, následně oblíbili a nyní přinášíme možnost je vyzkoušet i vám.

Ten nejsnazší způsob dopřát si luxusní levné povlečení

Jak sami uvidíte, vybrat si levné vybavení domácnosti na Lounge by Zalando je neuvěřitelně snadné. Stačí k tomu jen jeden rychlý krok – zaregistrujte se a můžete začít nakupovat. Navíc je celá registrace i členství zcela zdarma! Abyste o žádnou z našich výhodných nabídek nepřišli, budeme vás na přání emailem nebo notifikacemi v aplikaci pravidelně informovat o nadcházejících akcích, které vás mohou zajímat. Zaregistrujte se na Lounge by Zalando ještě dnes a začněte čerpat veškeré výhody, které připravujeme exkluzivně pro vás, a to každý den. Dovolte nám pomoci vybavit váš domov zcela podle vašich představ a navíc se slevou až 75 %*.

Dodejte svému domovu trochu luxusu díky povlečení levně na Lounge by Zalando. Ty nejlepší nabídky známých značek čekají jen na vás se slevami až 75 %*.